Відбулися дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації

28.11.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування, вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування,  за загальною професійною програмою.

Відбулися заняття наступної тематики:

«Основні новели Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування», викладач Кочур Лариса Василівна, експертка Платформи «Управління людськими ресурсами» Всеукраїнської асоціації ОТГ, керуюча справами виконавчого комітету Березанської міської ради;

«Організація системи діловодства в органах влади», викладач Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.

Учасники професійного навчання також пройшли підсумковий контроль знань (дистанційно в режимі реального часу).

Завершилося онлайн навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Корпоративна культура в публічному управлінні».

Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук провела заняття на тему: «Інструментарій оцінювання корпоративної культури в публічному управлінні».

Після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.