Відбулися дистанційні заняття за загальною професійною програмою

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання державних службовців категорії «В» обласної та районних військових адміністрацій за загальною професійною програмою.

17.01.2024  відповідно до розкладу навчання відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Інвестиції як інструмент міжнародного економічного розвитку. Залучення іноземних інвестицій», викладач Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка  імені Юрія Кондратюка» кандидат економічних наук;

«Основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Механізм захисту прав і свобод людини та громадянина», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.