Відбулися онлайн заняття за двома програмами підвищення кваліфікації

23 квітня  у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за двома програмами підвищення кваліфікації.

Продовжується навчання державних службовців категорії «Б» ГУНП в Полтавській області за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації (не рідше одного разу на три роки).

Онлайн тренінг «Психологія кризових ситуацій» провела Атаманчук Ніна Михайлівна, завідувач кафедри кризової психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка,  доцент,  кандидат психологічних наук.

Учасники професійного навчання також пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

Завершилося онлайн навчання керівників та спеціалістів архівних підрозділів районних військових адміністрацій та міських рад за спеціальною короткостроковою програмою «Організація роботи місцевих архівних установ».

Відбулися заняття наступної тематики:

«Форми використання відомостей, що містяться в архівних документах», викладач Пустовіт Тарас Павлович,  заступник директора Державного архіву Полтавської області;

«Забезпечення збереженості та облік документів  Національного архівного фонду», викладач Чередник Людмила Іванівна, начальник відділу зберігання та обліку документів Державного архіву Полтавської області.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання.

Після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.