Відбулися онлайн заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації

18 березня 2024 року у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Розпочалося онлайн навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади категорії «Б», «В», за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації (протягом року після призначення).

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Актуальні питання проходження державної служби. Модернізація публічної служби. Стратегічне управління персоналом та кадрова політика в умовах воєнного стану», викладач Люлька Володимир Анатолійович, заступник начальника Центрального міжрегіонального управління НАДС - начальник відділу у м. Києві, Київській, Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях;

«Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки», викладач Ващенко Віталій Олексійович, начальник відділу розвитку  інфраструктури Управління інфраструктури Полтавської обласної військової адміністрації, сертифікований тренер з питань кібергігієни та кібербезпеки

Продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за типовою загальною короткостроковою програмою «Забезпечення створення безбар’єрного простору на засадах рівності, недискримінації, доступності та інклюзії».

Учасники професійного навчання розглянули тему: «Основні поняття: рівність, недискримінація, доступність, інклюзія, безбар’єрність. Безбар’єрна інклюзія для кожного (-ї)».

Заняття провели:

Ільїна Антоніна Олександрівна, заступник начальника Управління- начальник відділу по забудові населених пунктів Управління містобудування та архітектури  Департаменту будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства і енергетики Полтавської обласної військової адміністрації;

Твердохліб Ірина Василівна,  регіональний представник Громадської спілки Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» у м. Полтава та Полтавській області, позаштатний радник голови Полтавської обласної державної адміністрації, заступник голови Комітету доступності.