Відбулися заняття за трьома загальними програмами підвищення кваліфікації

26 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися заняття за трьома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Розпочалося очне практичне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Основи кібергігієни».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

З групою працювали:

Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

Глушко Вікторія Миколаївна, провідний фахівець кабінету інформаційних технологій Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Продовжується онлайн навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади категорії «Б», «В», за загальною професійною програмою  (протягом року після призначення).

Сьогодні відбулися заняття наступної тематики:

«Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів виконавчої влади з громадськістю», викладач Жалій Тамара Віталіївна, доцент кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, кандидат історичних наук;

«Ділова українська мова», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.

Також учасники професійного навчання пройшли підсумковий контроль знань (дистанційно в режимі реального часу).

Завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова».

Учасники програми розглянули питання:

«Лексика української мови в умовах війни»;

«Мовна стійкість публічних службовців».

Заняття із віддаленого робочого місця провела Ольшанська Олена Олексіївна, аспірантка кафедри українознавства Запорізького національного університету, редакторка Комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради

Після проходження підсумкового анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.