Виїзне практичне заняття для слухачів тематичного постійно діючого семінару «Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг» на базі Кременчуцького ЦНАПу

20 квітня 2017 року на базі Центру надання адміністративних послуг у м. Кременчуці відбулося виїзне практичне заняття для слухачів Полтавського ЦППК - адміністраторів ЦНАПів райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.
У заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Шаповалов Руслан Васильович, голова Всеукраїнської асоціації та директор Департаменту надання адміністративних послуг м. Києва Шамрай Наталія Василівна, директор асоціації Дергун Андрій, перший заступник начальника управління Державної міграційної служби України у Полтавській області Діденко Олена Володимирівна.
Організацією навчання опікувалась Тетяна Володимирівна Печериця, директор Центру надання адміністративних послуг у м. Кременчуці. Завдяки їй та високопрофесійному колективу ЦНАПу за невеликий проміжок часу дуже багато зроблено по вдосконаленню сфери надання адміністративних послуг.
Впродовж дня відбулися:
Практичне заняття: «Розвиток електронного урядування. Впровадження електронного документообігу в органах влади» (викладач - Печериця Тетяна Володимирівна, начальник Центру надання адміністративних послуг у місті Кременчуці).
Практичне заняття: «Оформлення та видача закордонного паспорта через ЦНАП» (викладач - Діденко Олена Володимирівна, заступник начальника Управління Державної міграційної служби України у Полтавській області).
Практичне заняття: «Надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань через центри надання адміністративних послуг» (викладач - Мартиненко Ірина Вікторівна, завідувач реєстраційного сектору, адміністратор Центру надання адміністративних послуг у місті Кременчуці).
Практичне заняття: «Організаційно-правові проблеми діяльності центрів надання    адміністративних послуг» (викладач - Шамрай Наталія Василівна, директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг м.Києва, голова Всеукраїнської асоціації Центрів надання адмінстративних послуг).
Величезне СПАСИБІ працівникам Кременчуцького ЦНАПу за організацію виїзного практичного заняття, особлива подяка директору Печериці Тетяні Володимирівні!!!