З 6 лютого 2017 року у Центрі за професійною програмою (I сесія) підвищують кваліфікацію сільські, селищні голови

На виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від  24 грудня 2015 року № 22, відповідно до Плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування IV-VII категорій посад та депутатів місцевих рад на 2017 рік з 6 лютого 2017 року на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  сільські та селищні голови, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, навчаються за професійною програмою.
Під час відкриття навчання директор Центру Осипенко Н.М. ознайомила слухачів із Планом – графіком підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування, навчання депутатів місцевих рад на 2017 рік та розкладом занять першої сесії професійної програми.

6 лютого відбулися:
- Лекція-дискусія «Конституційно-правові засади публічного управління та адміністрування» (викладач Любченко Олексій Олександрович, асистент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету Ярослава Мудрого);

- Тренінги (по підгрупах):
«Лідерство: новий підхід до публічного управління. Розвиток потенціалу та самоменеджмент лідера» (тренер Нестуля Світлана Іванівна,  доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат історичних наук);

«Ефективні комунікації. Можливості управління стресом. Стресостійкість. Розв’язання конфліктів. Сприйняття змін» (тренер Московченко Анжела Анатоліївна, асистент кафедри менеджменту ВНЗ Укоопспілки  «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат психологічних наук).