За програмами підвищення кваліфікації дистанційно навчаються 3 групи слухачів з числа державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

06 жовтня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводяться он-лайн заняття за програмами підвищення кваліфікації трьох груп слухачів з числа посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Сьогодні розпочалося дистанційне навчання державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

Заняття на тему: «Впровадження та сприйняття змін» провела для учасників програми Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

06 жовтня також розпочалося дистанційне навчання державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за  спеціальною короткостроковою програмою «Основні питання супроводу та технічного забезпечення системи криптографічного захисту інформації, аналізу стану інформаційної безпеки систем Пенсійного фонду України».

Продовжується он-лайн навчання посадових осіб виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, міських рад за спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики. перспективи».

Сьогодні учасники програми опановували теми другого модуля програми: «Методологія та сучасна практика стратегічного планування».

З групою працювали сертифіковані тренери з питань місцевого економічного розвитку Дудка Ірина Анатоліївна та Жалій Тамара Віталіївна.