ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ НА ЗАСАДАХ РІВНОСТІ, НЕДИСКРИМІНАЦІЇ, ДОСТУПНОСТІ ТА ІНКЛЮЗІЇ

Розпочалося навчання за типовою загальною короткостроковою програмою для державних службовців  обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування «Забезпечення створення безбар’єрного простору на засадах рівності, недискримінації, доступності та інклюзії».

Відповідно до розкладу програми 11.03.2024  було проведено заняття на тему: «Законодавство України щодо безбар’єрності, відповідність положень національного законодавства міжнародним стандартам недискримінації  Національної програми, стратегії та політики».

З учасниками працювали:

Литвиненко Тетяна Петрівна, професор кафедри автомобільних доріг, геодезії, землеустрою Національного університету  «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка», кандидат технічних наук;

Ільїна Антоніна Олександрівна, заступник начальника Управління- начальник відділу по забудові населених пунктів Управління містобудування та архітектури  Департаменту будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства і енергетики.

З учасниками працювали: