28.11.2023 в рамках співпраці Полтавського РЦПК із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») відбувся онлайн тренінг на тему: «Запровадження адміністративної процедури та її вплив на діяльність органів місцевого самоврядування».

Участь у заході взяли представники територіальних громад Волинської, Закарпатської, Житомирської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

Програма тренінгу включає розгляд тем:

• «Нормативно-правове регулювання адміністративної процедури»;
  • «Адміністративне провадження: загальна характеристика»;
  • «Практичні аспекти адміністративного провадження».
  • Захід провели:

Брусенцова Яна, експертка по взаємодії з органами місцевого самоврядування Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Шелеп Ірина, експертка із нормативно-правових питань Волинського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Гуленко Олена експертка із нормативно-правових питань Полтавського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».