Завершилося дистанційне навчання за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації

02.02.2024 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання посадовців за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

В рамках програми «Складання індивідуальної інструкції з діловодства та  номенклатури справ міської, сільської (селищної) ради» відбувся вебінар на тему: «Законодавча та нормативно-правова база з питань організації діловодства. Класифікація управлінських документів та основні вимоги до їх оформлення».

Заняття для посадових осіб місцевого самоврядування провела Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.

Учасники навчання за програмою «Спічрайтинг» розглянули теми:

• «Ораторські техніки впливу на аудиторію»;
  • «Психологічні та соціологічні засади підготовки публічних виступів»;
  • «Спічрайтинг як створення іміджу державного службовця».

З групою працювала Шара Світлана Олексіївна, доцент кафедри педагогіки  та суспільних наук Полтавського університету економіки і торгівлі, кандидат педагогічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання за програмами.

Після проходження вихідного анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.