Завершилося навчання за загальною короткостроковою програмою «Основи міжнародного гуманітарного права»

08 квітня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Основи міжнародного гуманітарного права».

Вебінар на тему: «Особливості функціонування органів  державної влади та місцевого самоврядування в умовах правових режимів воєнного та надзвичайного станів» провела Жалій Тамара Віталіївна, доцент кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, кандидат історичних наук.

Також, відповідно до вимог програми, учасники професійного навчання пройшли підсумковий контроль знань.

Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження підсумкового анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.