Завершилося навчання землевпорядників сільських, селищних рад, посадовців об’єднаних територіальних громад за професійною програмою.

На виконання розпорядження голови обласної ради від 29.12.2017  № 254 «Про підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2018 році» з 10 по 14 грудня 2018 року тривала друга сесія навчання за професійною програмою землевпорядників сільських, селищних рад, посадовців об’єднаних територіальних громад, які не підвищували кваліфікацію більше трьох років.

14 грудня відбулися заняття:

• практичне заняття «Аналіз земельного законодавства у сфері земельних відносин», викладач Прудка Ірина Олександрівна,  начальник юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області;
  • тематична дискусія «Основні принципи проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні. Обговорення законопроекту 9204 «Про створення, ліквідацію та зміну меж районів Полтавської області», викладач Ісип Олександр Михайлович, радник з питань децентралізації Полтавського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування»;
  • вихідний контроль, тестування, викладач Тимошевський Владислав Вікторович, доцент кафедри автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат економічних наук.

Після проходження вихідного анкетування дві групи слухачів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.