Завершилося онлайн навчання за програмою «Організація діяльності старост в територіальних громадах».

16 квітня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися заняття за трьома загальними програмами підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Посадові особи місцевого самоврядування завершили онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою «Організація діяльності старост в територіальних громадах».

Учасники навчання розглянули блок питань «Комунікація за допомогою традиційних інструментів місцевої демократії».

Заняття провів Врублевський Олександр Станіславович, автор і викладач програми, юрист-аналітик, національний експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад.

Після проходження вихідного анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Працівники Управління соціального захисту населення Подільської у місті  Полтава ради продовжують очне навчання за загальною професійною програмою «Основи української жестової мови».

Заняття з групою провела Московець Наталія Олексіївна, викладач вищої категорії Полтавського інституту економіки і права, директор ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «МІСТ», член ради перекладачів Українського товариства глухих, член комітету доступності Полтавської облдержадміністрації.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців категорії «Б» ГУНП в Полтавській області за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації (не рідше одного разу на три роки).

Відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Протидія дискримінації за етнічною ознакою», викладач Полховська Інна Костянтинівна, доцент кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Полтавського юридичного  інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук;

«Сприйняття змін», викладач Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.