Завершується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за професійною програмою

29.11.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування, вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування, за загальною професійною програмою.

Відбулися заняття наступної тематики:

«Етичні стандарти поведінки публічних службовців», викладач Вовк Микола Олександрович, старший викладач кафедри менеджменту імені  І.А.Маркіної Полтавського державного аграрного університету, доктор філософії з менеджменту;

«Відкритість та прозорість органів місцевого самоврядування в контексті законодавства про доступ до  публічної інформації. Відкриті дані», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

Після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.