Завершується дистанційне навчання за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації

15.11.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.
В рамках програми «Фандрайзинг та грантрайтинг як інструменти повоєнного соціально-економічного розвитку територіальних громад» для посадових осіб місцевого самоврядування відбулися заняття наступної тематики:
  • «Управління комунікаціями»;
  • «Міжнародні, державні та регіональні джерела фінансування»;
  • «Апробація теоретичних знань у практичній діяльності».
З групою із віддаленого робочого місця працювала Кондратьєва Ганна Вікторівна, автор і викладач програми, проєктна менеджерка Офісу доброчесності НАЗК, аспірантка кафедри менеджменту та логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки».
Учасники навчання розглянули питання:
  • «Кібергігієна та користування програмним забезпеченням»;
  • «Фізична безпека автоматизованих робочих місць держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування»;
  • «Культура користування глобальною мережею Інтернет»;
  • «Кіберкультура в інформаційному суспільстві».
Онлайн заняття провели сертифіковані тренери з питань кібергігієни та кібербезпеки:
Кондратьєва Ганна Вікторівна, проєктна менеджерка Офісу доброчесності НАЗК, аспірантка кафедри менеджменту та логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
Ващенко Віталій Олексійович, начальник відділу розвитку  інфраструктури Управління інфраструктури Полтавської обласної військової адміністрації.
Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання за програмами.
Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.