Завершується дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Основи державної політики євроатлантичної інтеграції України».

Сьогодні, учасники навчання, разом з викладачем Опанащуком Петром Володимировичем, доцентом кафедри права та публічного управління  Житомирського державного університету імені І. Франка, кандидатом історичних наук, опрацювали теми:
  • «Механізми та інструменти отримання  допомоги від ЄС для територіальних громад»;
  • «Програми ЄС для розвитку малого і середнього бізнесу на національному та місцевому рівні».
Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації, підвела підсумки навчання за програмою.
Після проходження вихідного анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.