Зі студії Полтавського ЦППК проводяться вебінари в рамках навчального курсу «Реформування системи цивільного захисту в умовах децентралізації та розвиток місцевої пожежної охорони. Спеціальна підготовка працівників місцевої пожежної охорони».

Зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводяться вебінари в рамках навчального курсу «Реформування системи цивільного захисту в умовах децентралізації та розвиток місцевої пожежної охорони. Спеціальна підготовка працівників місцевої пожежної охорони».
Чергові заняття для слухачів курсу провели Головач Леонід В’ячеславович, старший викладач-методист навчального пункту АРЗ СП ГУ ДСНС України у Полтавській області, майор служби цивільного захисту та Калина - Іващенко Наталія Леонівна, викладач навчального пункту АРЗ СП ГУ ДСНС України у Полтавській області.