Зі студії Полтавського РЦПК проведено дистанційні заняття за загальною професійною програмою

Державні службовці обласної та районних військових адміністрацій, які обіймають посади категорії «В», продовжують дистанційне навчання за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

23.01.2024 відбулися онлайн заняття наступної тематики:

• «Провадження волонтерської діяльності», викладач Вовк Микола Олександрович, старший викладач кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної  Полтавського державного аграрного університету, доктор філософії з менеджменту;
  • «Усне ділове мовлення. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна, доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавської обласної академії неперервної освіти імені М.В.Остроградського.

Також, відповідно до вимог програми, учасники професійного навчання пройшли підсумковий контроль знань - тестування в режимі реального часу на онлайн платформі дистанційного навчання Moodle.