24 квітня 2018 року в рамках підвищення кваліфікації держслужбовців за профпрограмою йшлося, зокрема, про правове забезпечення дотримання прав людини в Україні, антикорупційну політику держави

24 квітня 2018 року в рамках підвищення кваліфікації державних службовців категорії Б апарату та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років за професійною програмою відбулися наступні заняття:
Лекція з елеметами тренінгу.
Конституційні засади, сутність гуманітарної та соціальної політики держави. Правове забезпечення дотримання прав людини в Україні: вітчизняний та міжнародний досвід..
Жалій Тамара Віталіївна, провідний юрисконсульт, доцент кафедри правознавства Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат історичних наук.
Лекція.
Антикорупційна політика держави.
Лобач Катерина Василівна, доцент кафедри суспільних наук Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат історичних наук.
Практичне заняття.
Організаційне забезпечення діяльності місцевих державних адміністрацій у контексті реформування державного управління.
Білокінь Микола Іванович, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації.
Практичне заняття.
Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю.
Московець Наталія Олексіївна, член обласного комітету доступності, викладач української жестової мови, віце-президент Спілки перекладачів жестової мови України.
Практичне заняття.
Документування управлінської діяльності. Підготовка документів до здачі в архів.
Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.