Завершилося навчання за програмою «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування».

12 грудня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершилося навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за програмою «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування».

Практикою висвітлення питань діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації поділився із учасниками навчання Скобельський Віталій Вікторович, перший заступник редактора газети «Полтавський вісник».

Питання щодо етичних норм поведінки під час комунікацій зі ЗМІ розкрив посадовим особам місцевого самоврядування Мішин Анатолій Вікторович, заступник начальника управління – начальник відділу взаємодії із ЗМІ управління інформаційної політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

Після завершення навчання слухачі пройшли вихідне анкетування.

Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора – начальник навчально-організаційного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвела підсумки навчання  та вручила посадовим особам місцевого самоврядування сертифікати про підвищення кваліфікації.