Завершилося навчання за програмою «Децентралізація фінансової системи. Зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування».

19 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершилося навчання посадових осіб фінансових підрозділів виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, відповідальних за формування та виконання бюджетів, за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Децентралізація фінансової системи. Зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування».

Відповідно до навчальної програми, сьогодні відбулися заняття наступної тематики:

- «Практичні аспекти обслуговування місцевих бюджетів. Планування та здійснення видатків місцевих бюджетів через органи казначейства», викладач Рой Олександр Анатолійович, заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Полтавській області;

- «Бюджет розвитку. Надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, розвиток інфраструктури громади», викладач Кравець Валентина Андріївна, заступник директора – начальник управління фінансів виробничої сфери Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації;

- «Контроль за дотриманням бюджетного законодавства», викладач Хівренко Інна Володимирівна, заступник директора Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації.

Слухачі пройшли підсумковий контроль знань та вихідне анкетування.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського  ЦППК та Хівренко Інна Володимирівна, заступник директора Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації підвели підсумки навчання та вручили посадовим особам місцевого самоврядування виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад сертифікати про підвищення кваліфікації.