Проведено вебінари для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування в рамках трьох програм підвищення кваліфікації.

20 жовтня зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено дистанційні заняття в рамках трьох програм підвищення кваліфікації.

Продовжується онлайн навчання державних службовців Головного управління національної поліції України в Полтавській області за спеціальною короткостроковою програмою «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

Тренінг «Професійне вигорання: причини виникнення та напрями усунення» провів Лавріненко Віталій Анатолійович, старший викладач кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, кандидат психологічних наук.

В рамках навчання керівників служб у справах дітей обласної та районних державних адміністрацій, посадовців міськрайвиконкомів, об’єднаних територіальних громад за спеціальною короткостроковою програмою «Реалізація державної політики у сфері соціального захисту дітей» відбулися вебінари наступної тематики:

• «Загальні засади захисту прав дитини при здійсненні виконавчого провадження. Порядок виконання рішень про стягнення аліментів», викладач Міщанін Олександр Володимирович, начальник Київського відділу державної виконавчої служби міста Полтави Головного територіального управління юстиції у Полтавській області;
  • «Процесуальні особливості позбавлення батьківських прав», викладач Пархоменко Артем Олексійович, адвокат, головний спеціаліст відділу «Полтавське бюро правової допомоги» Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Проведено дистанційні заняття за спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики. Перспективи» для посадових осіб виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, міських рад, які відповідають за питання розвитку територій.

Учасники програми розглянули такі питання, як організація моніторингу й оцінювання місцевого економічного розвитку, етапи оцінювання місцевого економічного розвитку та робота з висновками і рекомендаціями.

З групою працювали сертифіковані тренери з питань місцевого економічного розвитку Дудка Ірина Анатоліївна та Жалій Тамара Віталіївна.